Nobo NFC4S 15 1500 W Konvektör Isıtıcı vitrin ürünü

  • Kategori: KONVEKTÖR ISITICI PANELLER
  • Marka: NOBO
  • Yeni Ürün
  • İndirimli Ürün
% 13
indirim
KDV Dahil
5.450,00 ₺
Piyasa Fiyati
6.300,00 ₺

  • ÜCRETSİZ KARGO

Adet

SINIFININ EN İYİSİ

Modern tasarımı ve ısıtma teknolojisindeki en son yenilikleriyle, temiz enerjinin en iyi ürünü, geleceğin ısıtıcısı ünvanına sahip Nobo Top.

Nobø-Top

ÜSTÜN TERMOSTAT TEKNOLOJİSİ

Nobo’nun termostatları son derece hassastır ve değişken dış ortam sıcaklıklarında diğer ısıtıcılardan çok daha tutarlıdır. Diğer ısıtıcıların sıcaklığı sabit tutmakta zorlandığı yerlerde, Nobo ısıtıcı, termostat tarafından ayarlanan iç mekan sıcaklığını dışarıdaki koşullardan bağımsız olarak sabit tutabilmektedir. Sonuç, ihtiyaçlarınıza göre ayarlanan daha konforlu ve ekonomik bir ısınmadır.

YENİ TEKNOLOJİ PLATFORMU

Bünyesinde yüksek derecede hassasiyete sahip termostatlar, enerji tasarruflu çözümler barındıran ve akıllı telefon veya tablet ile opsiyonel olarak dışarıdan kontrol edilebilen Nobo Top, Nobo’nun geleceğin elektrikli ısınmaya ilişkin standartlarını belirleyen yeni teknoloji platformuna dayanmaktadır. Bu yenilik yelpazesi, Nobo Top’ı sınıfındaki en iyi ısıtıcı haline getirmektedir.

YENİ TEKNOLOJİ, TEMİZ EKONOMİ

Nobo Top, gelişmiş ve enerji tasarruflu bir ısıtıcıdır. Hassas bir termostat, – elektrik harcayacak şekilde – sıcaklığı ayarlamaktan kaçınmanız anlamına gelmektedir ve gece saatlerinde sıcaklığı düşürme ayarı daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olur.  Bekleme konumundaki tüketim piyasadaki en düşük değerdir (0,5 W altında). Genel olarak, ortalama bir hane yılda 450-750 TL arasında tasarruf edebilir. Ayrıca, daha da fazla tasarruf etmek ve ısıtma kontrolünü tamamen sağlamak için tabii ki Nobo Enerji Kumandasına ve Nobo Sense’e bağlanabilirsiniz. Nobo Enerji Kumandasının sürekli güncellenmesi yıllar boyunca son derece gelişmiş ısıtma kontrolünden faydalanacağınız anlamına gelmektedir.

Klasik zarafet

Nobo Top, kendine has, modern, modası hiç geçmeyecek pürüssüz hatlara sahip klasik beyaz çelik yüzeye sahiptir. Nobo Top, herhangi bir iç tasarıma uyar ve duvara monte edilebilir ya da tekerlek takılarak seyyar hale getirilebilir. Üst havalandırmalara sahiptir, yani soğuk hava ısıtıcının altından geçerek üst tarafından sıcak hava olarak çıkar.

YENİLEME İPUÇLARI!

Evinizi yenilerken eski ısıtıcılarınızı değiştirmeyi unutmayın. Eski ısıtıcılar yeni ısıtıcılara göre daha fazla elektrik kullanır ve daha fazla toz yakar, bu da üstlerindeki duvarın kararmasına yol açar. Birçok ısıtıcı yenilenen bir duvara monte edildiğinde demode görünür. Eski ısıtıcıların sökülmesi, daha iyi görünen bir iç mekan ve elektrik faturasında tasarruf sağlamak için yeni Nobo ısıtıcılara geçmek üzere mükemmel bir sebeptir.

ilk yorum yapan siz olun..
Sadece üyeler yorum yapabilir. Lütfen yorum yapmak için üye girişi yapınız
BENZER ÜRÜNLER
  • Nobo NFC4S 12 1250 W Konvektör Isıtıcı vitrin ürünü Nobo NFC4S 12 1250 W Konvektör Isıtıcı vitrin ürünü 4.900,00 ₺
  • Nobo NFC4S 20 2000 W Konvektör Isıtıcı vitrin ürünü Nobo NFC4S 20 2000 W Konvektör Isıtıcı vitrin ürünü 6.250,00 ₺